Eğitim Merkezimiz

Dental uzmanlar için gerçek bir ilham kaynağı

Eğitim Merkezimiz, yeni fırsatlar sunmak ve ilham vermek için bir merkez işlevi görmektedir. Mölndal, İsveç'te yer alan mükemmel tesislerimizde, dünyanın her yanından gelen dental uzmanlar kapsamlı uygulamalı oturumlara ve aynı zamanda temel ve ileri düzeydeki konularla ilgili derslere katılmaktadırlar.

Merkezimiz eksiksiz bir dental laboratuvarla ile en gelişmiş görsel-işitsel teknolojilerle donatılmıştır, bunun yanında canlı operasyonlar da yapılabilmektedir. Tüm prosedürler cam pencerelerden izlenebilir ve/veya yakın plan görüntüler farklı oditoryumlarda bulunan ekranlara yansıtılmaktadır. İnteraktif iletişim tekniği sayesinde, katılımcılar farklı bir oditoryumda olsalar bile sürecin her anında eğitmenle iletişim kurabilir. 

Collage_education_images

Katılımcılardan geri bildirim

Katılımcılardan geri bildirim


İsveç'te çok güzel iki gün geçirdik.Programın eğitim yönü yanında yeni arkadaşlarla tanışma fırsatımız oldu.Umarım bu arkadaşlıklar uzun süre devam eder.
Hollanda'dan Bay Amir Mirfakhrai,

Bu kurslardan sonra kariyerimde iyi yönde birşeylerin değiştiğini hissediyorum.İşimde farklı stratejilere sahibim ve bunları mükemmele yakın sonuçlar almak için kullanacağım.
Dr. George Eid, Lübnan

 
048