Öğrenme konseptimiz

Fikirler yeni fikirleri doğurur

Yeni fikirler dünyasıBilimsel buluşların, klinik raporların ve yeniliklerin hız kesmeden sürdüğü dünyamızda, dental implant alanındaki değişiklikleri yakından takip edebilmek gerçekten de zordur. Bu nedenle en yeni gelişmelerle ilgili çeşitli eğitim kursları tasarlamak amacıyla, dünyanın her yanındaki klinik merkezlerle ve üniversitelerle birlikte çalışıyoruz.

Eğitim konseptimiz genel olarak tanınmış uzmanlar tarafından verilen dersleri, aynı zamanda canlı operasyonları, video gösterimlerini ve uygulamalı eğitimleri içermektedir. Yeni bilgilerinizi daha hızlı ve daha etkili şekilde kullanabilmeniz için, teorinin pratiğe dökülmesini sağlıyoruz.

Ancak kurslarımızın yalnızca bilgi sağlamanın da ötesine geçeceğini umuyoruz. Bizler; günlük çalışmalarınızda karşılaştığınız durumlar için yeni yaklaşım yöntemleri geliştirmenizi sağlayacak fikirler edinmenizi, aynı zamanda ekip üyelerinize de ilham kaynağı olabilmenizi istiyoruz. Fikirler yeni fikirleri doğurur.

Hak ettiğiniz ilgi

Dental uzmanlardan oluşan bir grupÖğretmenlerin tüm dünyada tanınan profesörler, uzmanlar ve klinisyenler olması, sunduğumuz birinci sınıf eğitimin yalnızca bir yanıdır. Bizler aynı zamanda katılımcılarımıza harika bir öğrenme deneyimi yaşatmak istiyoruz.

Eğitiminizden en iyi şekilde faydalanmanız için, dünya genelindeki 500'den fazla noktada, farklı dillerde ve farklı seviyelerde eğitimler sunuyoruz. Katılımcılarımıza sıklıkla gerçek operasyonlara yardımcı olma fırsatını tanıyoruz. Ve katılımcılarla hak ettikleri şekilde ilgilenilmesini garantilemek için, kurslarımızın çoğunda bir katılımcı sayısı sınırı bulunmaktadır.

Sürekli Eğitim Kredileri

Bir DENTSPLY Implants kursuna katıldığınızda, Sürekli Eğitim Kredileriyle ödüllendirilirsiniz.
Bu konuyla ilgili daha fazla bilgi almak için yerel temsilcinizle iletişim kurun.

Mölndal,İsveç' teki bizim Eğitim&Öğretim merkezimiz fırsatlar sunan ve ilham kaynağı olan bir merkezdir.

 
048