Protetik

Protetik

Tutarlı konus. İki parçadan oluşan bir parça.

ANKYLOS®'un özellikleri: TissueCare bağlantısının güç ve şekil açısından tutarlılığı, mühendislik tekniğinden kaynaklanmaktadır. İmplant ve üst yapı ikilisinden stabil, rotasyona dayanıklı, azami derecede mekanik stabilitesi olan ve mikro-hareketleri olmayan bir birim ortaya çıkar. Pratik olarak sonuçta kemik yıkımı oluşmaz ve uzun vadede etkileyici bir doku stabilitesi gözlenir. Protetik restorasyon yapıldıktan sonra ise sistem tek parça bir implant gibi davranır. 'Gerçekten' tek parçalı olan bir sistemin aksine her zaman esnek davranabilirsiniz: Kişiye özel duruma göre en uygun üst yapıyı seçip (indeksli ya da indekssiz) daha sonra ortaya çıkabilecek değişikliklere göre düzenlemeler yapabilirsiniz

Protetik konseptler. Çok yönlü çözümler.

Her hasta olgusu kişiye özel bir çözüm gerektirir. Tek ya da çoklu implant çözümleri, chairside ya da laboratuvarda üretim, transgingival ya da örtülü iyileşme: ANKYLOS'un protetik konseptleri olan Regular C/X, Balance C/, SynCone C/ ve Standard C/ ile endikasyona göre sizin planlamanızı ve hastanın beklentilerini optimal derecede karşılayan konsepti seçebilirsiniz. Zirkonoksitteki seçkin protetiğin, iyi bir estetik, titanyumdaki mükemmel işlevsellik ya da standart restorasyonun azami şekilde ekonomik olması açısından tamamlayıcılığını ANKYLOS'un protetik çizgilerinde doğru şekilde bulabilirsiniz.

Serbest kombine edilebilirlik. Estetik sonuç.

ANKYLOS sizi protetik olarak implanttan bağımsız kılar ve işinizi kolaylaştırır: Çünkü her üst yapı her implanta uyar. TissueCare bağlantısı her implant çapına ve uzunluğuna uyumludur. Bu yolla tüm üst yapılar her çaptaki implant  ile serbestçe kombine edilebilir. Bu da gerekli protetik parça sayısını azaltır ve optimal estetik sonuç için olanakları arttırır. Her özel hasta olgusu için ideal üst yapı tasarımını seçebilirsiniz. İndeksleme seçeneği üst yapıların yerleştirilmesinde bir belirleme yardımının kullanımını olanaklı kılar. Bu da protetik işlemleri her zaman kolaylaştırır.

ANKYLOS logotype web

Eğitim videolarını,kullanıcı klavuzlarını görüntüle,resimleri ve daha fazlasını indir.

 
DENTSPLY İmplants'ın ofislerinin ve dünya çapında distribütörlerinin iletişim bilgileri
 
048