ANKYLOS<sup>®</sup>

Benzersiz bir Doku Bakımı için. Sert ve yumuşak dokuda uzun vadeli bir stabilite ve kalıcı bir estetik görünüm sağlar; böylece hastalarınızın uzun yıllar boyunca kron kenarlarının görünmesinden korkmadan, rahatça kahkaha atabildiğine şahit olacaksınız.

 

Genel bakış

Doku koruyucu anlayış. Uzun vadeli etkileyici sonuç.

25 yıldan fazladır sağlam, stabil ve güvenli: ANKYLOS® tüm klinik endikasyonlarda öngörülebilir doğal estetik ve özellikle mekanik stabilite açısından ikna edicidir. Konus bağlantısı baştan itibaren uzun vadeli stabil doku için geliştirilmiştir: Yüksek oranda eksiksiz TissueCare bağlantısı mikro-hareketlerden bağımsız ve bakteri geçirmezdir. Bu şekilde kemik yıkımına karşı ve sürekli stabil ve sağlıklı sert ve yumuşak doku varlığı için  mutlak olarak  form ve kuvvet açısından etkileyicidir.

Yeni bakış açısı. Ön görülebilir doku stabilitesi.

Siz ve hastalarınız için stabil, öngörülebilir sonuçlar? ANKYLOS ikna edicidir: Eşsiz konik yapılı TissueCare bağlantısı implant ve üst yapı arasındaki geçişi merkeze yerleştirmektedir ve böylece periimplanter dokuyu mekanik ve mikrobiyal zararlardan uzak tutmaktadır. İmplant omzunda yapıyı çevreleyen yumuşak doku için ek alan sağlanmıştır. Subkrestal bir yerleştirme ve mikro-yapılandırılmış implant omzu ile bağlantıda abutment üstünde bulunan yumuşak dokunun ek olarak desteklenmesi için kemik hücrelerinin abutment'a kadar birikimi sağlanmıştır. Bunlar kırmızı-beyaz estetiğin sürekliliğini sağlamak için en iyi şartlardır.

Basitleştirilmiş cerrahi. Protetik seçim özgürlüğü.

En yüksek işlevsellik ve estetik açıdan mükemmek sonuçlar için basit kullanım? ANKYLOS bunun için gerekli tüm şartları sağlamaktadır. Yeni ANKYLOS C/X taşıma sistemi subkrestal olarak implantların implant omzu üzerinde görerek açık şekilde konumlandırılmasına olanak sağlamaktadır. İlerleyici yiv tasarımı implantın kolayca ve doku koruyucu şekilde vidalanmasına izin verir. Şekil ve kuvvet açısından etkileyici TissueCare bağlantısı cerrahi ve protetikten tümüyle bağımsız iş görmeye olanak sağlar. Tüm protetik parçalar için sadece tek bir çap ölçüsü her implant ve her üst yapı için serbestçe kombine edilebilir*. Şimdi artık indeksleme seçeneği de vardır. Uzun vadede parlak sonuç ve kısa süreli depolama yoluyla yüksek verimlilik.

ANKYLOS logotype web
DENTSPLY İmplants'ın ofislerinin ve dünya çapında distribütörlerinin iletişim bilgileri
 
048