XiVE®

XiVE® uzlaşma tanımaz! Bu ne demektir? Tüm kemik kalitelerinde primer stabilite, sınırsız cerrahi ve protetik serbestlik ile aynı zamanda iddialı implantolojik meydan okumayı başarmak için  kesin güvenlik.

Genel bakış

XiVE System Folder Title Illustration10 yıldır yenilikçi işlevsellik ve mükemmel estetik.

Mutlak esnek, çok yönlü ve primer stabilite açısından üstün: İşte bu XiVE®. XiVE on yıldır dünyadaki tüm kullanıcılarını etkilmektedir. XiVE cerrahi ve protetik açıdan size sınır koymaz: Yenilikçi yiv tasarımı ve preparasyon tekniği tüm kemik sınıflarında dikkat çekici bir primer stabilite sağlar. Protetik konseptlerdeki kapsamlı program karmaşık endikasyonlar için pratik ve etkileyici çözümler sunar.

Cerrahi esneklik. Protetik açıdan çok yönlülük.

XiVE protetik ve cerrahi açıdan en yüksek esneklik için geliştirilmiştir. Çok işlevli yapı parçaları ile yenilikçi protetik işlemlerinin tüm olanakları gerçekleştirilebilir. Böylece örneğin XiVE'in benzersiz TempBase konsepti ile bir geçici restorasyon (bitmiş restorasyona çok yakın özellikte) hemen elinizin altındadır. Ayrıca porselen CERCON üst yapıları, etkileyici bir estetik sunar ve AuroBase gibi dökümü yapılabilen bir üst yapı başlangıçtan itibaren zor olan durumlarda protetik olarak zahmetsiz ve kişiye özel implant üst kenarına kadar çözüm bulur. Tüm dünyada on yıllardır bu protetik anlayışı diş teknisyenlerini, implantologları ve hastaları etkilemektedir. Sizin için implantolojik serbest çalışma alanı ve hastalarınız için ise en iyi çözümü sunar.

XiVE Prosthetic Overview

İyice düşünülmüş konsept. Mutlak primer stabilite

Stabil, güvenli ve eğer hemen önemli olan bu ise? Bunu özel implant ve yiv tasarımı ile XiVE sağlar: Vidalı implant her sınıftan kemiğe mükemmel oturmaktadır. Sonuç özel bir primer stabilite ile etkileyicidir. Bu da başarılı bir tedavi ve en modern implantolojik konseptler için belirleyicidir.

XiVE logotype web
Xive ürün kataloğunu indir
 
048