İmplantlar

Dental implantlarımızla ilgili aşağıdaki özellikler, ASTRA TECH Implant System BioManagement Complex™'in bileşenleridir:
  • OsseoSpeed™ - erken kemik oluşumunu hızlandıran ve daha güçlü bir kemik-implant bağlanması sağlayan, florürle güçlendirilmiş benzersiz bir nano yapılı implant yüzeyidir.
  • MicroThread™ - yük dağılımı ve gerilim stresi değerlerini optimize eden, implant boynunda yer alan küçük dişlerdir.

ASTRA TECH Implant System™'ın konik ucu, implant yerleşimini bütün durumlarda, özellikle de yumuşak kemikte sınırlı preparasyonun tercih edildiği durumlarda kolaylaştırır.

OsseoSpeed™ TX

OsseoSpeed TX implantlarıOsseoSpeed™ TX implantı ürün serisi; dikey kemik yüksekliğinin sınırlı olduğu durumlar, hem anterior hem de posterior konumlarda maksillar lateral ve mandibular insizörlerin dar yatay bir alanda yerleştirilmesinin gerektiği durumlar dahil olmak üzere, tüm endikasyonları kapsamaktadır. 

Tek bağlantı - üç farklı boyut

    Renk kodu Ekstra Küçük Altıgen       OsseoSpeed TX implantı      Akua renk kodu     OsseoSpeed TX implantı OsseoSpeed TX implantı          OsseoSpeed TX implantı OsseoSpeed TX implantı OsseoSpeed TX implantı
Ekstra Küçük   3,0 S     Küçük     3,5 S  4,0 S     Büyük     4,5       5,0       5,0 S

 

Envanter yönetimini ve ürünleri tanımlamayı kolaylaştırmak için, etiketlere ve bileşenlere implant-abutment bağlantısı boyutunu gösteren renk kodları eklenmiştir.

Kolay implant yerleşimi—kolayaca alınır ve yerleştirilir

Renk kodlu Implant Driver; implant yerleştirme işleminin hızlı, kolay ve etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.

Tek Kullanımlık Frezler

Optimal keskinlik sağlar ve kullanımı kolaydır, temizleme ve sterilizasyona gerek kalmaz. Tek Kullanımlık Frezlerin avantajları tüm delme prosedürlerinde geçerlidir.

ASTRA TECH Implant System web
Cerrahi prosedür için Manuel
 
Devam eden ve yayımlanmış çalışmalarımızın sonuçlarını görüntüle.
 

Başarılı implant tedavisi ve implant restorasyon sağlamak prosedürleri hakkında bilgi edinin.

 
048