ASTRA TECH Implant System™ prosedürleri

ASTRA TECH Implant System, dental uzmanlar için başarılı implant tedavilerini ve implant restorasyonlarını garantileyen ve kolay uygulanan prosedürler sunar.

Uyguladığınız restoratif tedavilerden istediğiniz sonucu alabilmek için, hastanıza ait dental morfolojiye, işleve, hijyen ve estetik özelliklerine dayanan tedavi planlama yöntemleri geliştirmeniz son derece önemlidir.

DENTSPLY Implants, optimal bir implant tedavisini planlamak için gerekli bilgileri edinmenizi sağlayan araçlar sunmaktadır:

Şeffaf Radyografik İmplant Kılavuzları

Bu şeffaf kılavuzlar implant resimlerini radyografilerin üzerine getirmenizi, böylelikle implant yerleşimi planlamasını daha kolay yapabilmenizi sağlar. Kılavuzlar implantlara özel olarak hazırlanmıştır ve radyografilerin büyütme oranlarına karşılık gelecek şekilde farklı büyütme oranlarına sahiptirler.

 

Facilitate™ - Kılavuzlu Cerrahi

Bilgisayar kılavuzlu implant tedavisi planlama yazılımı, doğru bir implant planlaması ve yerleşimi yapmanıza yardımcı olur. Facilitate hakkında daha fazla bilgi alın.

ASTRA TECH Implant System web

Tedavi planlaması hakkında daha fazla bilgi için manuelin cerrahi prosedür kısmındaki açıklamalar ve genel bakış bölümüne gözatın.

 
048