Cerrahi birim ve aletleri

Tüm DENTSPLY Friadent ürünleri gibi FRIOS da pratisyenler için pratisyenlerle sıkı işbirliği içinde geliştirilmiştir. Gelişimin ana konusu burada da tüm ürünlerin kolay kullanımıdır: Her zaman eksiksiz, başarılı ve hızlı çalışma için.

FRIOS Unit S/i: Tek birim ile augmentasyon ve implantasyon

FRIOS SchlauchBasit, etkin ve etkileyici çalışma akışı- FRIOS Unit S/i en iyi bu şekilde tarif edilebilir. Bu cihazın kalite ve teknolojik açıdan en yeni standartlarda ve çizgide olduğu kendiliğinden anlaşılmaktadır. Cihaz, FRIOS MicroSaw ile birlikte eksiksiz kemik preparasyonu için en iyi şartları sunmaktadır.

Açık şekilde yapılandırılmış olan program akışı implant cerrahisinin gerekliliklerine tam olarak uymaktadır: Önceden önerilen dört ayrı program mevcuttur. Bunlar ayak pedalı ya da doğrudan cihazdan basit ve hızlı şekilde kullanılabilmektedir. Yiv kesici işlevi beşinci program düğmesi ile angldruvanın değiştirilmesine gerek kalmadan doğrudan idare edilmektedir. FRIOS Unit S/i kendine özgü çalışanlar için de uygundur. Tüm programlar kişiye özel modifiye edilebilir. Son kullanılan ayar otomatik olarak hafızada tutulur.

FRIOS S/i UnitKompakt, bakım istemeyen el motoru ve farklı angldruvalar ek olarak etkileyici bir uygulamayı ve her operasyon durumundaki hızlı çalışmayı garantiler. En iyi görüş sağlanmıştır: Büyük ve kontrasttan zengin Display intraoperatif olarak önemli olan her şeyi gösterir: Döndürme momentinin ayarlanması gibi hızın da ayarlanması. Basit hijyen için el motoru, kablo, stativ ve angldruva yeri 135 derece Celsius'ta sterilize edilebilir.

FRIOS Unit S/i ayakla yönlendirilir:
Program ayarlarında sola-sağa hareket üzerinden üç basamaklı kontrol edilen soğutma malzemesi pompasının kapatılmasına kadar tüm işlevler ergonomik yapılı ayak pedalı ile seçilebilmektedir. Ellerinizin en önemli kişi için serbest kalması gerekir: Sizin hastanız!

Manufacturer’s declaration Electromagnetic Compatibility (EMC)

Devam eden ve yayımlanmış çalışmalarımızın sonuçlarını görüntüle.
 

ASTRA TECH İmplant Sisteminde yeni misiniz? Başlarken ihtiyacınız olan ürünler bunlardır.

 
En son haber ve görüntülerde yer al ve basın kontaklarını bul.
 
048