Protetik

XiVE®, FRIADENT protetik aralığında hazır üretilmiş parçaları geniş bir yelpazede sunuyor – implant çaplarında,farklı dişeti yükseklikleri, düz ve açılı olmak üzere.

Protetik

Çok yönlü karar verilebilir.

XiVE® yenilikçi protetiğin tüm olanaklarını sunar: Çünkü geçici restorasyon için kaide TempBase üst yapısı şeklinde hemen yanı başındadır. Çok işlevli ve aynı şekilde üç yönlü: Taşıma güdüğü olarak, hemen intraoperatif indeks kaydı için ve hemen restorasyon için kaide olarak. Asıl tek diş konstruksiyonu için diğerleri arasında EstheticBase, CERCON® üst yapısı ve AuroBase de mevcuttur. Köprüler ve tam protezler için FRIADENT® MP üst yapısı tipik XiVE çözümleri için geniş bir spektrum sunar: Esnek, çok yönlü ve kişiye özel ve aynı zamanda derli topludur.

Sınırsız gelecek dahil.

Uygun çözüm her zaman elinizin altında: XiVE ile hastalarınız için kişiye özel çözümler ortaya çıkar. XiVE sistemi esneklikte belirleyici olan avantajı sunar: Beş farklı implant çapı ve altı farklı implant boyu ile her klinik durum için ideal kullanım. XiVE uyumlu parçaları ile bütünlenir: İmplant planlaması için aletler ve eksiksiz ölçü için farklı anlayışlar (açık, kapalı, implant üstünde) ya da mukoza seviyesi ya da TempBase yoluyla hemen indeks ölçüsü. Yumuşak dokunun koruyucu ve mükemmel şekillendirilmesi için farklı dişeti şekillendiricileri ve geçici üst yapılar mevcuttur. XiVE S plus ve XiVE TG için kullanılan aynı cerrahi aletlerin kullanılıyor olması özellikle pratiktir.

FRIADENT® Renk kodlaması. Hedefli çalışmak.

Birlikte düşünüyoruz- renklerin konuşmasını sağlıyoruz. Tüm aletlerin yapı parçalarının her zaman geçerli olan renk kodlaması ile güvenli ve basit çalışma. Birbiriyle uyumlu olan yapı parçalarını aynı renkten olmaları ile kolayca tanıyabilirsiniz. Böylece karşıklıkların önü alınmış olur ve laboratuvar ve implantolog arasındaki iletişim hatasız hale gelmesi garantiye alınmış olur. Tekrar açmak gerektiğinde renkli kapatma vidası sayesinde hemen implant çapını anlarsınız.

XiVE® bağlantı geometrisi. Güvenlik bağlar.

İçerde derinde yerleşmiş, yüksek kesinlikli ve indeksli: XiVE S plus'ın ünlü altıgen bağlantısı implant ve üst yapı arasındaki kuvvetleri karşılayan, konumlandırılabilen bağlantıdaki tüm beklentileri karşılar. Ve uygulamada tek kelimeyle kendini kanıtlamıştır: Bu altgen yapı on yıllardır implantları ve üst yapıları güvenli şekilde bağlamaktadır. Bu mükemmel protetik konseptler için bizim başarı reçetemizdir. Bağlantı elemanlarımızın yapısı bir tür programdır: Altı eksiksiz üst yapı olanağı (hızlı, kolay ve her tür protetik işlem yapan implantolog için mantıklı işleyen konumlandırma). Kolay uygulanabilir yol gösterici bir anlayış.

XiVE logotype web
Xive ürün kataloğunu indir
 

Eğitim videolarını,kullanıcı klavuzlarını görüntüle,resimleri ve daha fazlasını indir.

 
048