XiVE<sup>®</sup> – Limitsiz İmplantoloji

Diğer sistemler limitlerine ulaştıklarında bile Xive implant sistemi size çözümler sunar. Maksimum güvenlik ile birlikte size sınırsız cerrahi ve protetik özgürlük sağlar. Xive ile standart prosedürlerde implantolojideki zorlukların kolayca üstesinde gelebilirsiniz.

İmplant tasarımı

İddialı tasarım.Üzerinde düşünülmüş primer stabilite.

Başlangıçtan itibaren mükemmel tutuculuk? Tüm kemik sınıflarında? Bunun için XiVE® vardır. İmplant tasarımı ve buna uygun cerrahi protokol işlevsel olarak mükemmel uyumludur. Bunun da hedefi: Her durumda primer stabilitedir.

Özel implant tasarımı kondanse edebilen ve apikali kendinden keskin bir yiv parçasından oluşur. Mükemmel bir etki ile: Periimplanter kemiğin yoğunlaştırılması (özellikle yapısı zayıf olan kemiklerde). Ayrıca daha iyi bir sonuç: Hemen restorasyon yapımı ve hemen yükleme seçeneğinde primer stabilitenin sağlanması. Böylece Sınıf I ve Sınıf II kemik yapılarında krestal delicinin hedefli ve tam olarak kullanılması ile atravmatik bir implantasyon gerçekleştirebilirsiniz. Buna karşın krestal delicinin daha az kullanımı ile de yapısal olarak zayıf kemiklerde dikkat çekici bir primer stabilite sağlayabilirsiniz.

Görüntü: 1=Friksiyon / 2=Kondensasyon / 3=Kesme

XiVE® TG Transgingival terapi. Koruyucu tedavi.

Basit cerrahi ve protetik? XiVE TG ile transgingival implant tedavisi konseptini uygulayabilirsiniz. Hazırlıklar analog olarak yürütülür ve subgingival yerleştirilen XiVE S plus implantları ile aynı aletler kullanılır: Hızlı ve koruyucu. Ve özellikle de işlevsel restorasyonda.

Doğru karışım bunu sağlar: XiVE TG klinik olarak değerli bir sistem olan FRIALOC sisteminin gelişmiş halidir ve aynı zamanda XiVE S plus'ın tüm avantajlarına sahiptir: Özel yiv tasarımı, özel implant gövdesi ve FRIADENT plus yüzey yapısı. FRIADENT üst yapıları XiVE TG için özellikle pratik ve ekonomiktir: Bağlantı geometrisi her zaman birbirine eştir. Her çap büyüklüğü için bir üst yapı.

İlk hamlede uyumlu barlı protezler ya da köprüler? XiVE TG ve CAD/CAM arasındaki mükemmel simbiyoz restorasyonların ekonomik ve etkili şekilde kolayca ve eksiksiz olarak yapımına olanak sağlar.

Etkin yapı. Hücre dostu yüzey yapısı.

Mutlu hastalar sizin için önemli mi? İmplantların yüzey yapısı hızlı tedavi başarısını önemli derecede etkiler. Bu nedenle optimal osseointegrasyon için XiVE S plus ve XiVE TG klinik olarak değerli ve dünya çapında ölçütler konmasını sağlayan  FRIADENT plus yüzeyine sahiptir: Hızlı kaplanır ve büyümeyi aktive eder. Yüksek ısıda asitlenmiş mikro-yapı hücrelerin birikimini güçlendirir. Kalın bir fibrin tabakası hızla yüzeyi kaplayarak yeni kemik yapımını hızlandırır. Dokunun daha iyi kaplaması, yüzeyin başlangıçtaki hidrofilik özelliği yoluyla başlatılır ve yeni hücrelerin birikmesi ve farklılaşması ile hızlanır.Kapsamlı terapötik başarı için kemik hücrelerinin favori yüzey yapılarından biridir.

XiVE logotype web
Xive ürün kataloğunu indir
 
FRIADENT plus Bibliyografyası
 

Eğitim videolarını,kullanıcı klavuzlarını görüntüle,resimleri ve daha fazlasını indir.

 
048