STEPPS – Uygulanabilir muayenehane pazarlaması ve muayenehane yönetimi çözümleri

stepps Practice marketing

Başkalarından farklı olmak için çalışmak- bunun için muayenehane başarısında üçüncü boyutu sağladık. STEPPS ile geniş kapsamlı ve aynı zamanda sizin için uygulanabilir olan bir pazarlama programını, muayenehanenizin ya da laboratuvarınızın pazarlaması ve yönetimi konusunda şekillendirdik. Program, girişimin başarısı için belirleyici olan ""profil oluşturma", "hasta bulma ve bağlama" ve "iş ortaklarını ağ bağlantılarında geliştirmek" vb. gibi kendini kanıtlamış ve muayenehanede başarıyla denenmiş konular hakkındadır; pragmatik yardım konuları içerir ve özellikle başarı odaklı diş hekimi muayenehaneleri ve klinikleri için ayarlanmıştır.

 

DENTSPLY Implants'in dental pazarlama ve işletme uzmanlarından oluşan bir profesyonel ekibi amaca yönelik değerlendirmeler, pazarlama gücü ve gelişimler ile muayenehaneniz ya da kliniğiniz için desteklemektedir. Basit ve kapsamlı doğrulama listeleri sorunları hızlı ve karmaşık olmayan bir yoldan dönüştürmenize yardımcı olur. STEPPS direct ile web tabanlı bir sistemi kullanabilirsiniz. Böylece oyun kadar basit şekilde yazı masanızdan hizmet verebilirsiniz. Burada en profesyonel pazarlama malzemeleri sadece sizin kişisel bilgileriniz ve istekleriniz ile birlikte kişisel uyumunuzu beklemektedir. Ve kişisel stratejinizi gerçekleştirmek için temelden itibaren yeni pazarlama işlemleri geliştirmek zorunda olduğunuzdan STEPPS size uzun vadeli yönlendirme ve tutarlı işlem paketleri sunmaktadır.

stepps workshopSTEPPS gelişim programı DENTSPLY Implants müşterileri için özeldir. Sizi STEPPS ile memnuniyetle desteklemekteyiz- adım adım başarılı geleceğiniz için.

Daha fazla bilgi
STEPPS ile ilgili güncel bilgileri www.stepps.com adresinde bulabilirsiniz

STEPPS Çalışma şekli: Adım adım başarıya doğru.

steppsSTEPPS çalışma akışı muayenehanenin ve hedeflerinizin bir Ist-Analizi'dir. STEPPS hastalarınıza sorulan sorular yanında  muayenehane sahibi olarak size ve çalışanlarınıza yönelik olarak çalışanları da sorgular. Değerlendirmeler bağımsız uzmanlar tarafından yapılır. İstek üzerine muayenehanede STEPPS temel yapısıyla ilgili çalışma yapılır. Bunun yanında hep birlikte muayenehanenin Ist- durumu ve hedeflerinin oturtulması üzerinde çalışılır.

Profil, hastalar ve ortaklar olarak her üç alandaki gelişim potansiyeli ne büyüklüktedir? STEPPS Stratejisi burada muayenehanenizin profilini keskinleştirmek, hasta potansiyelinizi her yönüyle ele almak ve ortaklarla işbirliğinizi optimize etmek için açık ve net bir öneride bulunmaktadır. Kişiye özel ve kalıcı çözümler için size uygun hazırlanmış bir strateji.

Stratejik düzeltme başka bir konu, somut ve hedefe yönelik dönüşüm ise başka bir konudur. Ve tam bu noktada STEPPS'in gücü durmaktadır: Siz STEPPS'ten muayenehane başarısı için elle tutulur önlemlerle birlikte bir konsept elde edersiniz. Bu konsept somut işlem, zaman ve mali planlama yoluyla tamamlanır. Böylece muayenehane gelişimi güvenle planlanabilir ve kolayca yürütülebilir.

stepps online“„Step by step“ (="adım adım") STEPPS'in en küçük ayrıntısına kadar düşünülmüş pazarlama girişimlerini ve hizmetlerini muayenehanenizde kolayca uygulayabilirsiniz. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için  STEPPS ortaklarımızın ve hizmet sağlayıcılarımızın profesyonel desteği de yanınızda olacaktır. Pek çok işlemi kendiniz online platformumuz olan www.stepps.com adresinden sağlayabilirsiniz: STEPPS direct başlığı altında sabit ve bitmiş şekilde hazırlanmış pazarlama planlamalarını bulabilir ve size özel gereksinimlere uygun olarak basit ve kolayca uygulayabilirsiniz.

Web Logotype STEPPS
048